Skip to main content
Jump to: navigation, search

Difference between revisions of "Eclipse DemoCamps Kepler 2013/Prague"

(Anotace přednášek a dem / About presentations)
(Anotace přednášek a dem / About presentations)
Line 63: Line 63:
 
=== Anotace přednášek a dem / About presentations  ===
 
=== Anotace přednášek a dem / About presentations  ===
  
Pokud byste rádi přišli se svojí "troškou do mlýna", přidejte se na seznam níže. Prezentace/dema nesmí být delší, než 25 minut + 5 minut na dotazy a MUSÍ souviset s Eclipse.
+
{{Note|POJĎTE VYSTOUPIT / CALL FOR SPEAKERS|Pokud byste rádi přišli se svojí "troškou do mlýna", přidejte se na seznam níže. Prezentace/dema nesmí být delší, než 25 minut + 5 minut na dotazy a MUSÍ souviset s Eclipse.
  
/ If you would like to present at this event, please add your name below. Please bear in mind your presentation and/or demo may last no longer then 25 minutes + 5 minutes for Q&A and MUST be Eclipse related.
+
/ If you would like to present at this event, please add your name below. Please bear in mind your presentation and/or demo may last no longer then 25 minutes + 5 minutes for Q&A and MUST be Eclipse related.}}
  
 
* '''Vesmír jménem Eclipse'''<br/>'''''Libor Jelínek, [http://virtage.com Virtage Software]'''''<br/>Eclipse, většině lidí známý jen jako IDE, je ve skutečnosti velký mocný soubor technologí a celý ekosystém pro vývoj nejen desktopových aplikací. Přehršel zkratek, termínů a nepříliš obecně známých technologí činí vstup do vývoje s Eclipse složitým. Prezentace Vás uvede do klíčových témat, která uspořádá a demonstruje v krátkých ukázkách použití.
 
* '''Vesmír jménem Eclipse'''<br/>'''''Libor Jelínek, [http://virtage.com Virtage Software]'''''<br/>Eclipse, většině lidí známý jen jako IDE, je ve skutečnosti velký mocný soubor technologí a celý ekosystém pro vývoj nejen desktopových aplikací. Přehršel zkratek, termínů a nepříliš obecně známých technologí činí vstup do vývoje s Eclipse složitým. Prezentace Vás uvede do klíčových témat, která uspořádá a demonstruje v krátkých ukázkách použití.

Revision as of 09:49, 7 June 2013

Eclipse DemoCamp Old.jpg What is an Eclipse DemoCamp?

Eclipse DemoCamp je příležitost ukázat všechny úžasné a zajímavé technologie vyvinuté v Eclipse komunitě. Také je to příležitost setkat se dalšími Eclipse fanoušky. Událost je to neformální. Návštěvníci a přednášející ukazují co dělají s Eclipse. Může to být ukázka výzkumných projektů, použití open source projektů Eclipse, aplikací založených na Eclipse atd.

/ DemoCamps are an opportunity to showcase all of the cool and interesting technology being built by the Eclipse community. They are also an opportunity for you to meet Eclipse enthusiasts in your city. The format of a DemoCamp is informal. A group of Eclipse enthusiasts meets up and demos what they are doing with Eclipse. The demos can be from research projects, Eclipse open source projects, applications based on Eclipse, commercial products using Eclipse or whatever may be of interest to the attendees.

Sledujte náš web http://eclipseczech.cz/ nebo Twitter, Google+, Facebook, LinkedIn.

Note.png
REGISTRACE JE NUTNÁ / REQUIRED REGISTRATION
Vstup je zdarma, ale je nutná registrace kvůli zajištění počtu míst na http://eclipseczech.cz/akce/democamp-kepler-2013/.


Note.png
HLEDÁME PŘENÁŠEJÍ A SPONZORY / CALL FOR SPEAKERS AND SPONSORS
Stále máme dva volné sloty pro přednášky! Také oceníme jakýkoli finanční příspěvek, který použijeme na občerstvení a zajištění prostor. Chcete pomoci? libor@eclipseczech.cz


Datum a čas / Date and Time

Čtvrtek 20. června od 18-21 hodin.

Umístění / Location

Technická 4, Praha 6 Dejvice (budova Fakulty strojní ČVUT) (mapa)

Nejsnáze metrem: konečná stanice metra A Dejvická. Z Vítězného náměstí ("kulaťáku") jdete do areálu ČVUT. Po pravé straně narazíte na budovu strojní fakulty. Ve vstupní hale a u vrátného se dozvíte, kam jít dál.

Sponzoři / Sponsors

Tento Eclipse DemoCamp bude sponzorovat / This Eclipse DemoCamp will be sponsored by

Virtage-logo.png

Virtage Software.
Profesionální služby, podpora, konzultace a školení Eclipse IDE, RCP, RAP, OSGi, Jetty, Linux.

Cvut-logo-on-blue.png

Fakulta strojní ČVUT.
Aplikované studium IT v atraktivních oborech zítřka.

Vaše logo

Uvídáme jakoukoli pomoc! Napište na libor@eclipseczech.cz. / If your company is willing to co-sponsor this event, please contact libor@eclipseczech.cz.

Organizátor / Organizer

Libor Jelínek za Eclipse User Group Česko
libor@eclipseczech.cz
http://devblog.virtage.com/libor-jelinek/
http://twitter.com/liborjelinek

Agenda

Konkrétní den bude brzy znám. / The date will be know soon.

 • 18:00 - 18:15: Uvítání / Welcome
 • 18:15 - 18:45: Vesmír jménem Eclipse, Libor Jelínek (Virtage Software)
 • 18:45 - 19:15: IBM Domino a OSGi, vývoj Eclipse plug-inů pro Lotus Notes, Martin Jinoch
 • 19:15 - 19:45: Pauza na kávu a občerstvení / Coffee break, refreshment
 • 19:45 - 20:15: Třetí přednáška / Third speaker NEOBSAZENO - BUĎTE ZDE VY / STILL FREE - APPLY YOURSELF
 • 20:15 - 20:45: Čtvrtá přednáška / Fourth speaker NEOBSAZENO - BUĎTE ZDE VY / STILL FREE - APPLY YOURSELF
 • 20:45 - ...: Party, socializing, networking :-)

Anotace přednášek a dem / About presentations

Note.png
POJĎTE VYSTOUPIT / CALL FOR SPEAKERS
Pokud byste rádi přišli se svojí "troškou do mlýna", přidejte se na seznam níže. Prezentace/dema nesmí být delší, než 25 minut + 5 minut na dotazy a MUSÍ souviset s Eclipse. / If you would like to present at this event, please add your name below. Please bear in mind your presentation and/or demo may last no longer then 25 minutes + 5 minutes for Q&A and MUST be Eclipse related.


 • Vesmír jménem Eclipse
  Libor Jelínek, Virtage Software
  Eclipse, většině lidí známý jen jako IDE, je ve skutečnosti velký mocný soubor technologí a celý ekosystém pro vývoj nejen desktopových aplikací. Přehršel zkratek, termínů a nepříliš obecně známých technologí činí vstup do vývoje s Eclipse složitým. Prezentace Vás uvede do klíčových témat, která uspořádá a demonstruje v krátkých ukázkách použití.

Kdo přijde / Who Is Attending

Pokud se chystáte navšívit DemoCamp, prosím přidejte Vaše jméno a organizaci na seznam níže. V případě potíží s editací této wiki, prostě pošlete email na libor@eclipseczech.cz.

/ If you plan on attending please add your name and company to the list below. If you have any trouble with the wiki, just send an email to libor@eclipseczech.cz.

Copyright © Eclipse Foundation, Inc. All Rights Reserved.