Eclipse DemoCamps 2008 - Ganymede Edition/Krakow

From Eclipsepedia

Jump to: navigation, search

Eclipse-camp.gif What is an Eclipse DemoCamp?

Contents

Location

Klub RE, ul. Swietego Krzyza 4, Krakow

Date and Time

June 28, 2008
12:30 - 16:00

Organizer

Presenters

If you would like to present at the DemoCamp, please feel free to add your name and topic to the list. Depending on the number of people interested we may have to limit the number of presenters and time of each demo.

  1. Grzegorz Duda, Ganymede overview
  2. Krzysztof Daniel, Introduction to BIRT
  3. Grzegorz Duda, Mylyn - task oriented Eclipse
  4. Szymon Brandys, Together in Eclipse - contributing to Eclipse

Sponsorship

If you would like to support our DemoCamp in any other way than by presentation, please let us know! (See Organizers section)

Who Is Attending

If you plan on attending please add your name to the list below. We'd like to see as many people show up as possible.

  1. Baluś Miłosz
  2. Białek Grzegorz
  3. Buczkowski Paweł
  4. Bylica Grzegorz
  5. Byrtek Adam
  6. Bzymek Piotr
  7. Czech Marcin
  8. Czechowski Igor
  9. Dąbrowski Marcin
  10. Dec Adam
  11. Dykszak Mateusz
  12. Fido Łukasz
  13. Furgal Pawel
  14. Grzesik Andrzej
  15. Gurba Szymon
  16. Kaczmarek Katarzyna
  17. Kaczmarek Tomasz
  18. Kliczewski Piotr
  19. Kliś Marek
  20. Kocznur Przemysław
  21. Kolasa Mateusz
  22. Koprowski Przemyslaw
  23. Kordyaczny Szymon
  24. Kornaś Robert
  25. Kozłowski Konrad
  26. Koźlik Sebastian
  27. Krasoń Krzysztof
  28. Krawczyk Wojciech
  29. Krzyżak Łukasz
  30. Kupisz Mateusz
  31. Kurczych Tomasz
  32. Kwiecień Tomasz
  33. Labenski Marcin
  34. Leśkiewicz Andrzej
  35. Łuczak Piotr
  36. Majsak Bartosz
  37. Malczyk Paweł
  38. Matecka Agnieszka
  39. Mazur Łukasz
  40. Milewski Łukasz
  41. Miracki Mateusz
  42. Nowak Karol
  43. Petlic Mariusz
  44. Pohl Aleksander
  45. Put Mateusz
  46. Pytka Dawid
  47. Rybak Łukasz
  48. Rybarski Janusz
  49. Sajdok Robert
  50. Sekman Tomasz
  51. Sermak Marcin
  52. Sikora Grzegorz
  53. Smet Marek
  54. Smigielska Paulina
  55. Spólnik Jacek
  56. Srebrny Maciej
  57. Staszowski Piotr
  58. Suchy Paweł
  59. Sujdak Marek
  60. Sujdak Przemysław
  61. Swiderska Alina
  62. Szklarski Krzysiek
  63. Talarczyk Marek
  64. Turek Krzysztof
  65. Urbas Radoslaw
  66. Wasik Patryk
  67. Wielgus Marcin
  68. Wójcicki Sławomir
  69. Zientarski Maciej
  70. Zoń Darek
  71. Zywno Maciej
  72. Żmudziński Łukasz
  73. Żupa Wojciech